1.در هنگام سانتر کردن با نگه داشتن دکمه ی L2 و فلش همواره میتوانید به سمت مورد نظر سانتر کنید.

2.برای یک سانتر با کات زیاد باید L1 را نگه داشته سپس دکمه ی 2 و فلش مورد نظر را بزنید.

3.برای زدن یک شوت زمینی با قدرت زیاد تر پس از شوت زدن بلافاصله دکمه 1 را بزنید.

4.در هنگام دویدن با نگه داشتن دکمه ی R2 بازیکن بلافاصله از دویدن دست میکشد و توپ را زیر پای خود نگه میدارد.(باید R1 را ول کنید و بعد R2 را نگه دارید.)

5.برای گرفتن توپ از حریف میتوانید دو بار دکمه ی 3 را بزنید این ترفند موقعی مناسب است که بازیکن شما با بازیکن حریف رو در رو باشد و با انجام این کار دفاع توپ مهاجم را میگیرد.

6. در هنگام ضربه ی پنالتی پس از پر کردن شوت بازیکن به سمت توپ می رود تا به توپ ضربه بزند در این هنگام شما میتوانید با نگه داشتن دکمه ی R1 یک ضربه ی چیپ به وسط دروازه بزنید.در این ضربه حتی اگر شما فلش چپ یا راست را تا آخر ضربه نگه دارید بازیکن یک ضربه ی چیپ به وسط دروازه خواهد زد.

7.با زدن دکمه ی شوک سمت راست به طرف بالا و فلش جلو یا شوک سمت راست به طرف پایین و فلش جلو بازیکن حرکت یک پا دو پا را خواهد زد.

8.وقتی شما به بازیکنی پاس میدهید آن بازیکن به طرف توپ میرود ولی شما اختیار آن را ندارید و نمیتوانید آن را به هر طرف که بخواهید حرکت دهید ولی شما میتوانید با نگه داشتن دکمه ی R2 بازیکن را به هر طرف که میخواهید حرکت دهید.

9.شما میتوانید با چرخاندن شوک سمت راست حرکت دریبل زیدانی را بزنید.دقت داشته باشید که شوک باید 360 درجه ی کامل بچرخد.

10.با نگه داشتن دکمه ی R2 و فلش عقب بازیکن توپ را به آرامی به عقت می آورد.(به طوری که رو به سمت جلو است توپ را به قب می آورد.)

PES 2013

.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • قالب وبلاگ
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات