این طرح ویژه مخصوص دانش آموزای دبیرستانیه و قراره تو تابستان امسال حسابی خوش بگذرونی و  مثل سال های پیش تفریح کنی ، اما وقت تلف نکنی!!

پیشرفت تحصیلی

خیلی از شما دانش آموزا در طول تابستان حوصله درس خوندن ندارید و به خودتون می گید قرار نیست درس بخونم و فقط قراره تفریح کنم ، اما چرادر طول روز مدام در حال تفریح نیستید؟؟ شاید همه روز های هفته کلاس ورزشی و یا هنری ثبت نام کرده باشی و یا شاید دوست داشته باشی هر شب یه سریال تلوزیونی ببینی. شاید چند تا بازی خریدی و قراره در طول روز وقت زیادی رو برای بازی با کامپیوتر صرف کنید.اما همه این کار ها بعد از مدتی ما رو خسته می کنن.

  شاید دو سه هفته درگیر تموم کردن تمام مرحله های بازی باشی ، اما بعد از مدتی دیگه اون ذوق و شوق بازی کردن رو هم نداری.شما با داشتن یه برنامه تحصیلی درست و حسابی می تونی در طول تابستان ضعف تحصیلی سال گذشتتون رو جبران کنی ، چون خیلی از درس ها رو فقط واسه گرفتن نمره کلاسی خوندی اما کتاب خوبی براشون نخوندی .می تونی در طول این تابستون تمام ضعف های سال گذشته رو جبران کنی و از بهترین منابع مطالعاتی شروع به مطالعه کنی و تست بزنی و آماده سال تحصیلی آینده بشید و حتی بخشی از کتب سال تحصیلی آینده رو هم بخونید ، به خصوص درسایی که در اونها ضعف داری . حتی می تونید برنامه مطالعه چند تا کتاب غیر درسی رو در برنامتون بگنجونید، مثل کتاب داستان و رمان و شعر و یا می تونید ضعف خودتون رو در درس زبان انگلیسی برطرف کنی.

شاید بگید امکان نداره!!شاید تصور کنید وقت نمی کنید اما فقط کافیه یه حساب کتاب سر انگشتی انجام بدین.

شما در طول روز 8 ساعت می خوابی و 16 ساعت بیدار هستی.2 ساعت صرف خوردن غذا می کنی و میشه 14 ساعت.2 ساعت با کامپیوتر بازی می کنی میشه 13 ساعت و 3 ساعت به کلاس آموزشی و یا تفریحی می ری و  تا اینجا میشه 9 ساعت.راستی 2 ساعت هم می خوای تلوزیون ببینی!!میشه 7 ساعت.کاره دیگه ای هم هست که بخوای انجام بدی؟؟تفریح دیگه ای مونده؟؟اگر مونده خودت اضافه کن .

روزی 7 ساعت وقت داری .. می دونی یعنی چی؟یعنی 90 روز 7 ساغته ..میشه 630 ساعت!!

ما از شما انتظار نداریم روزی 7 ساعت درس بخونی!!میگیم روزی 4 ساعت !! 3 ساعت باقی مونده رو هم صرف تفریحاتی بکن که ما اسمی ازشون نبردیم.

البته حواست رو جمع کن !! اگر سوم دبیرستانی هستی و یا فارغ التحصیل هستی کمی برنامه درسیت با بقیه بچه های دوم و اول دبیرستانی فرق می کنه . شمایی که سوم دبیرستانی هستی باید تو روز 6 ساعت بخونی و اگر فکر می کنی 6 ساعت کمه ، اشتباه می کنی . من با روزی 6 ساعت مطالعه در طی 3 ماهه تابستون  تراز شما رو از 5000 به 6000 می رسونم (البته با کمک تو و زحمتی که می کشی)

شما 90 روز دارید که می تونید 4 ساعت صرف مطالعه دروس مدرسه کنید.در واقع 360 ساعت و اگر سوم دبیرستانی هستی میشه 540 ساعت.

با یک برنامه ریزی مبتنی بر زمان و حجم که ابداع کادر برتر هست ، می تونی در طی این مدت تمام دروس سال گذشته رو بخونی ، دوره کنی ، تست بزنی ، مرور کنی و بری آزمون آزمایشی .

ما با ارائه یک برنامه ریزی درسی که متناسب با وضعیت تحصیلی شماست بهت کمک می کنیم تا تراز آزمون هات در آزمون های آزمایشی مثل قلم چی ، گاج ، گزینه دو  1000 تا افزایش پیدا کنه و برای مطالعه کتاب ها راهنماییت می کنیم تا از چه کتابی درس بخونی !!

بحث برنامه داشتن خیلی مهمه و اگر بی برنامه باشی 90 روز رو از دست میدی که نه بهت خوش میگذره نه کاره مفیدی انجام دادی ، کلی هم حوصلت سر رفته!!

بعد از این موضوع میریم سراغ چطور درس خوندن!! این وظیفه ماست که به شما یاد بدیم چطور درس بخونی !! خیلی وقتا درس می خونی اما زود یادت می ره !! می خونی اما یاد نمی گیری !! می خونی اما نمی دونی چطور خلاصه برداری و دوره کنی!!

ما به شما راهکار مطالعه صحیح رو یاد میدیم تا بلد باشی که چطور مطالعه مفهومی داشته باشی .

و در آخر اینکه ما کنارت هستیم و به تو کمک می کنیم تا خودت و توانایی هات رو باور کنی چون لایق بهترین رشته و رتبه هستی.

اگر دوست داری راجع به کارمون بیشتر بدونی و با ما آشنا بشی ، به شماره 5-66477184-021 زنگ بزن تا من و بقیه بچه های مشاوره به همه سوالاتت جواب بدیم و در خدمتت باشیم.

.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • قالب وبلاگ
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات